Úvod Kurzy a školení Další vzdělávání pedagogických pracovníků Informační a komunikační technologie

Informační a komunikační technologie

Kurzy určené správcům školních počítačových sítí, ICT koordinátorům a pedagogům základních a středních škol v oblasti informačních a komunikačních technologiích.

Základy operačního systému Linux

Kurz je určen zejména pro správce školních počítačových sítí, ICT koordinátory a pedagogy základních a středních škol, kteří se zajímají o jeden z nejrozšířenejších free operačních systémů.

Základy operačního systému Linux - Více...

Organizace a správa školní počítačové sítě

Kurz je určen zejména pro správce školních počítačových sítí, ICT koordinátory a pedagogy základních a středních škol zaměřený na principy a postupy budování moderní počítačové sítě ve škole a její bezpečnost.

Organizace a správa školní počítačové sítě - Více...

Linux v roli komunikačního serveru

Kurz je určen zejména pro správce školních počítačových sítí, ICT koordinátory a pedagogy základních a středních škol pro správu komunikačního serveru na systému Linux.

Linux v roli komunikačního serveru - Více...

Správa a zabezpečení serverů Microsoft

Kurz je určen zejména pro správce školních počítačových sítí, ICT koordinátory a pedagogy základních a středních škol s cílem seznámit účastníky s možnostmi správy a zabezpečení počítačové sítě se servery Microsoft ve školním prostředí.

Správa a zabezpečení serverů Microsoft - Více...

Redakční systém Plone

Kurz je určen pro ICT koordinátory a pedagogy ze základních a středních škol se zaměřením na správu a využívání Open Source systému pro správu obsahu Plone pro nasazení jako webové prezentace nebo intranetu ve školním prostředí.

Redakční systém Plone - Více...

Použití MS Word pro rozsáhlejší texty

Kurz je zaměřen na tvorbu rozsáhlejších textů (příručky, návody, studijní materiály) s využitím jednoho z nejpoužívanějších textových editorů Microsoft Office Word.

Použití MS Word pro rozsáhlejší texty - Více...

Příprava výukových prezentací technických předmětů

Kurz je určen vyučujícím odborných předmětů na technických středních školách, zejména těm, kteří chtějí v plné míře využívat moderní, technicky vyspělou, prezentační techniku - dataprojektory (interaktivní tabule) připojené k PC.

Příprava výukových prezentací technických předmětů - Více...

Akce dokumentů

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM
A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY